Oferty pracyMAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (Holandia)
MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (Holandia) Tilburg (Holandia)
MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (Holandia) Tilburg (Holandia) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Do firmy zajmującej się magazynowaniem różnych produktów z siedzibą w Tilburgu, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży logistycznej oraz obsłudze wózków widłowych bocznych (reach truck).

Wymagania

• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy obsłudze wózków widłowych bocznych w magazynach wysokiego składowania
• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Uprawnienia na wózki widłowe

Obowiązki

• Obsługa wózków widłowych bocznych w magazynach wysokiego składowania
• Rozładunek i załadunek
• Prace magazynowe (pakowanie, składowanie, przenoszenie, układanie)
• Inne prace fizyczne w magazynie

  Oferujemy

• Bardzo dobre warunki pracy w stabilnej firmie (praca na warunkach holenderskich)
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10,10 EURO + pieniądze wakacyjne i urlopowe
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii
• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy
• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)