Oferty pracySuper oferty pracy dla każdego-przybywaj i ciesz się dobrą pracą
Super oferty pracy dla każdego-przybywaj i ciesz się dobrą pracą Śmigiel (wielkopolskie)
Super oferty pracy dla każdego-przybywaj i ciesz się dobrą pracą Śmigiel (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy od zaraz na poniższe stanowiska:
1)Specjalistów ds.Kontroli Jakości-doświadczenie w kontroli jakości,najlepiej branża spożywcza
2)Specjalistów ds.Księgowości-doświadczenie w księgowości
3)Specjalistów ds.Marketingu-doświadczenie w marketingu
4)Specjalistów ds.Handlu Krajowego-doświadczenie w handlu
5)Specjalistów ds.Handlu Zagranicznego-doświadczenie w handlu zagranicznym i bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego
6)Przedstawicieli Handlowych-doświadczenie w sprzedaży,gotowość do podróży służbowych
7)Kierownik Produkcji-doświadczenie w zarządzaniu produkcją
8)Magazynier Rakoniewice
9)Operatorów maszyn produkcyjnych Śmigiel
10)Pracownik produkcji spożywczej-praca na produkcji od zaraz zarówno dla kobiet i mężczyzn-wsparcie produkcji, warunek konieczny badania sanepid oraz zdolność i chęć do pracy
Oferujemy:
• Pracę w godzinach 6-14 i 14-22 w Śmiglu (dwie zmiany produkcyjne)
• Pracę w godzinach 22-6 w Śmiglu (jedna zmiana myjąca zawsze na godz.22)
• Pracę na jedną zmianę Rakoniewicach (jedna zmiana poranna zawsze na godz.6)
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
• Pełną satysfakcję i zadowolenie z pracy
Zakres obowiązków:
• Produkcja wyrobów z mięsa i warzyw
11)Różne stanowiska do wyboru dla mężczyzn, zatrudnimy od zaraz:
-automatyków
-elektryków
-mechaników
-spawaczy
-panów "złota rączka"
OFERUJEMY DOBRĄ I DAJĄCĄ SATYSFAKCJĘ PRACĘ-PRZYBYWAJ

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)