Oferty pracyKasjer/ka Poznań (dzielnica Franowo)
Kasjer/ka Poznań (dzielnica Franowo) Poznań (wielkopolskie)
Kasjer/ka Poznań (dzielnica Franowo) Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/ka

Miasto:  Poznań (dzielnica Franowo)

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- rozliczenie ze sprzedaży

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa klienta

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne

- stawka 14 zł brutto/h

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)