Oferty pracyPomocnik Serwisanta Klimatyzacji i Wentylacji
Pomocnik Serwisanta Klimatyzacji i Wentylacji Katowice, Czestochowa, Gliwice, Zabrze, Bielsko- Białą, Bytom, (śląskie)
Pomocnik Serwisanta Klimatyzacji i Wentylacji Katowice, Czestochowa, Gliwice, Zabrze, Bielsko- Białą, Bytom, (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko:

Pomocnik Serwisanta klimatyzacji i wentylacji

Region wykonywanej pracy: cała Polska

Obowiązki:

  • Pomoc w diagnozowaniu awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń chłodniczych.
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja.

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenia w serwisowaniu klimatyzacji i wentylacji lub przy technicznym nadzorze instalacji klimatyzacyjnych/chłodniczych na dużym obiekcie.
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.
    • Znajomość pakietu Office.
    • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Uprawnienia SEP.
  • Umiejętność lutowania twardego.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego awansu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe.

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)