Oferty pracyAutomatyk
Automatyk Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)
Automatyk Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

Grupa BOSCH, otwierająca swój oddział produkcyjny na terenie Łozienicy poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Łozienica (pow. goleniowski)

PRACODAWCA OFERUJE:

- Udział w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki - transfer linii i technologii (produkcja materiałów ściernych)

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (min. prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport)

- Pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy

OBOWIĄZKI:

- Zapewnianie odpowiedniej sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej

- Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem

- Utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych

- Przeprowadzenie TPM

- Wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego, udoskonalanie maszyn

WYMAGANIA:

- Min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka

- Umiejętność diagnostyki maszyn

- Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens S5/S7)

Zapraszamy do aplikowania podając w temacie: Automatyk

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Magda Dziechciowska 508 144 900.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)