Oferty pracyPielęgniarka - Praca w USA
Pielęgniarka - Praca w USA Wirginia (USA)
Pielęgniarka - Praca w USA Wirginia (USA) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Stanach Zjednoczonych (szpitale prywatne) poszukuje Pielęgniarek różnych specjalizacji: Ogólne, Operacyjne, Chirurgiczne, Onkologiczne, Anestezjologiczne) do pracy stałej (zielona karta - pobyt stały).

Nasz Klient posiada 85 placówek w 20 lokalizacjach (m.in. Texas, Nowy Meksyk, Arizona, Wirginia, Indiana oraz wiele innych).Pracodawca zapewnia kompleksowy pakiet szkoleń na miejscu przed rozpoczęciem pracy.

Rozmowy odbywają się poprzez skype przed podejściem do IELTS.

  Oczekiwania:

•minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (w pielęgniarstwie ogólnym lub w wybranej specjalizacji)
•bardzo dobra znajomość angielskiego (IELTS 6.5)

wykształcenie medyczne (min. licencjat)
•gotowość do relokacji do Stanów

  Zakres obowiązków:

•opieka nad pacjentami na oddziale
•raportowanie do przełożonej

  Oferujemy:

•pracę stałą (36-48 godzin tygodniowo)
•zielona karta dla najbliższej rodziny
•wynagrodzenie 20-35 USD za godzinę - zależne od lokalizacji oraz doświadczenia zawodowego
•płatne nadgodziny 150% stawki godzinowej
•pracodawca opłaca zakwaterowanie do 4 pierwszych tygodni
•opłacony przelot na miejsce pracy

•1000 USD relocation package
•pomoc w przygotowaniu do egzaminu NCLEX (+zwrot kosztów egzaminu 330 USD)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pomocą strony.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)