Oferty pracySpecjalista ds. Administracji
Specjalista ds. Administracji Żory (śląskie)
Specjalista ds. Administracji Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SA/183/17

Najważniejsze obowiązki:

  • wsparcie administracyjne związane z obsługą pracowników (organizacja podróży służbowych, zarządzanie materiałami biurowymi, zarządzanie samochodami, telefonami służbowymi, koordynacja delegacji itp.),
  • czynności administracyjne (prowadzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń, obsługa korespondencji oraz sprawny obieg dokumentów),
  • wsparcie kadry kierowniczej w czynnościach organizacyjnych (spotkania, podróże, itp.)
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • systematyczność, zorganizowanie,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • terminowość, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)