Oferty pracySpecjalista ds. HR
Specjalista ds. HR Żory, Mikołów, Łaziska Górne (śląskie)
Specjalista ds. HR Żory, Mikołów, Łaziska Górne (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SHR/182/17

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie projektów rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, udział w spotkaniach rekrutacyjnych),
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
  • organizacja szkoleń dla pracowników firmy,
  • odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracji personalnej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy,
  • bieżące doradztwo i współpraca HR w zakresie zmian organizacyjnych, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych,
  • obsługa systemu SAP pod kątem zleconych do realizacji zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych,
  • wiedza z zakresu organizowania procesów szkoleniowych,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • dodatkowe benefity.

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)