Oferty pracyMechanik Samochodów Ciężarowych
Mechanik Samochodów Ciężarowych Rzeszów (podkarpackie)
Mechanik Samochodów Ciężarowych Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy z branży usług serwisowych (mobilne serwisy samochodów), w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodów Ciężarowych

Miejsce pracy: Jeden z krajów Europy Zachodniej

Nr ref. MSC/181/17

Najważniejsze obowiązki:

Zakwaterowanie i dojazdy (lub przeloty) do wybranego kraju Europy Zachodniej na koszt pracodawcy!

Obowiązki:

  • realizacja powierzonych zleceń serwisu w  jednym z krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy),
  • diagnostyka oraz naprawy samochodów ciężarowych i pojazdów dostawczych,
  • naprawy naczep i przyczep,
  • dokonywanie oględzin pojazdów oraz miejsc powypadkowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów lub min. 5 lat doświadczenia w dokonywaniu napraw samochodów osobowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość technologii napraw,
  • gotowość do pracy w jednym z krajów Europy Zachodniej w systemie 4 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego (w Polsce), lub 8 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego (w Polsce),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane:

  • umiejętność spawania elektrycznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zakwaterowanie i dojazdy (lub przeloty) na koszt pracodawcy,
  • pracę w renomowanej i nieustannie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie koordynatorów serwisu,
  • nowoczesne i w pełni wyposażone busy serwisowe.

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)