Oferty pracyMagazynier/ Komisjoner
Magazynier/ Komisjoner Tuningen, (Niemcy)
Magazynier/ Komisjoner Tuningen, (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

Praca dla Komisjonerów w magazynach spożywczych na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dużym atutem.

Lokalizacje jakie oferujemy na tą chwilę:

- Großbeeren

- Tuningen

- Möglingen

Zadania pracownika:

- komisjonowanie towaru przy pomocy systemu słuchawkowego,

- jazda wózkiem widłowym,

- utrzymywanie porządku w strefie pracy.

Od kandydatów wymagamy:

- znajomości liczebników do 100 w j. niemieckim,

- gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni,

- umiejętności poruszania się wózkiem widłowym,

- własny środek transportu mile widziany.

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, stawka zagwarantowana to 8,91€/h w przypadku lokalizacji Großbeeren, w pozostałych lokalizacjach 9,23€/h. Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za wyrobioną normę, nadgodziny, święta. Pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych, opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora.

Dla osób ze znajomością j, niemieckiego możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :

,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)