Oferty pracyPracownik sekretariatu
Pracownik sekretariatu Bonin (zachodniopomorskie)
Pracownik sekretariatu Bonin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie kompleksowej obróbki metali. Aktualnie w związku z rozszerzaniem działalności poszukujemy kandydata /-ki na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: Bonin

Opis stanowiska

  • zapewnienie bieżącej obsługi biura
  • sporządzanie wzorów pism i dokumentów
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu
  • organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych
  • wsparcie administracyjne dla pozostałych pracowników

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • rzetelność, zaangażowanie i punktualność
  • wysoka motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

  • stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • udział w licznych szkoleniach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Inter-Metal s.c.
w Boninie."

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)