Oferty pracyPracownik HR JĘZYK RUMUŃSKI - Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ
Pracownik HR JĘZYK RUMUŃSKI - Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (małopolskie)
Pracownik HR JĘZYK RUMUŃSKI - Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy, rekruterzy, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników.

A&J Partners este prezent pe piață de peste 12 ani fiind lider în oferte de muncă pentru cei care se ocupă de îngrijirea persoanelor vârstnice în Germania, este de asemenea lider în plasarea forței de muncă. Societatea a primit distincția „Angajatorul recomandat”, fiind creată de către o echipă implicată și dornică de a ajuta. Personalul este compus de coordonatori, recrutori, iar persoanele angajate de către A&J Partners pot beneficia de un sprijin juridic și din domeniul resurse umane.

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM

Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ

Miejsce pracy do ustalenia: BYTOM / KRAKÓW / WARSZAWA

Locul: Zona centrală orașul: Bytom, Kraków, Warszawa (Polonia)

Nr ogłoszenia: AJP/174/110317/BR2

Opis stanowiska:  Descrierea postului:

- Kontakt telefoniczny i mailowy w języku rumuńskim – to nie jest sprzedaż tylko obsługa Klienta.
- Pozyskiwanie kandydatów do pracy zgodnych z poszukiwanym profilem.
- Prace administracyjne i wsparcie bieżącej pracy biura.

Wymagania:  Cerințele:

- Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego.
- Dobra znajomość języka polskiego lub niemieckiego – warunek konieczny.
- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
- Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych.
- Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:  Garantăm:

- Praca stacjonarna w biurze na terenie Polski do uzgodnienia (Bytom, Kraków, Warszawa).
- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy.
- Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności.
- Pomoc w relokacji dla osób z poza okolicy miasta Bytom.
- Udział w wydarzeniach firmowych.
- Pracę biurową od poniedziałku do piątku.

APLIKOWANIE / APLICARE:

W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/174/110317/BR2

UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE.

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)