Oferty pracySpecjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży Nowa Dęba (podkarpackie)
Specjalista ds. sprzedaży Nowa Dęba (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 3 listopada 2017, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem, firma z branży kosmetycznej aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

OPIS STANOWISKA

  • bieżący kontakt z Klientem
  • podejmowanie działań mających na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży
  • archiwizowanie dokumentów zgodnie z wymogami firmy
  • realizacja zamówień i wystawianie faktur
  • wykonywanie prac biurowych
  • współpraca z działem marketingu w zakresie opracowania akcji promocyjnych

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima
  • biegła znajomość pakietu Office
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • nastawienie na realizację celów
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • kreatywność i komunikatywność

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez interesujące obowiązki i ambitne zadania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New Anna Cosmetics Sp. z o.o., z siedzibą w Nowej Dębie, ul. Szypowskiego 1 39- 460 Nowa Dęba, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”

(Data aktualizacji: piątek, 3 listopada 2017)