Oferty pracyMagazynier/ Koordynator grupy pracowników z j. niem. (m/f)
Magazynier/ Koordynator grupy pracowników z j. niem. (m/f) Haldensleben (Niemcy)
Magazynier/ Koordynator grupy pracowników z j. niem. (m/f) Haldensleben (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 listopada 2017, do końca 1 dzień

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Magazynier/ Koordynator grupy pracowników z j. niem. (m/f)

Miejsce pracy: Haldensleben, Niemcy

Numer referencyjny: PKA-11123-2017-PL

Start: do uzgodnienia

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • prawo jazdy (warunek konieczny)

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kompletowanie zamówień

  • rozładunek, załadunek towarów, inne prace magazynowe

  • tłumaczenie grupie pracowników z j. niemieckiego na j. polski

  • organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu

  • wdrażanie nowych pracowników do pracy

  • opieka nad grupą pracowników (banki, urzędy, lekarz)

OFERUJEMY:
  •  interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • dodatek za pełnienie funkcji tłumacza na magazynie

  • szkolenia wewnętrzne

  • dopłatę do zakwaterowania

  • służbowy telefon i laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."

(Data aktualizacji: wtorek, 7 listopada 2017)