Oferty pracyMŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z J. NIEMIECKIM
MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z J. NIEMIECKIM Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z J. NIEMIECKIM Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia
osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
z językiem niemieckim

Miejsce: Centrum miasta Bytom

Nr ogłoszenia: AJP/183/111017/B2

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

- Do zadań pracownika należy wysyłanie mailowe bieżących informacji do klientów niemieckich
i odpisywanie na ich zapytania w języku niemieckim.
- Przyjmowanie i rejestrowanie połączeń telefonicznych od partnerów będących na terenie Niemiec.
- Prace administracyjne w języku niemieckim (uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie danych).
- Wsparcie bieżącej pracy działu i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie.
- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
- Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych.
- Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy.
- Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności.
- Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób.
- Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku.

APLIKOWANIE:

W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/183/111017/B2

UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE.

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)