Oferty pracyCertyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu
Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu Katowice (śląskie)
Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

Time Asset Management jest domem maklerskim z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku finansowym. Specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji różnorodnych projektów na rynku kapitałowym, głównie w obszarze finansowania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Dysponuje zespołem doświadczonych specjalistów – prawników i  finansistów, z wieloletnią praktyką, w szczególności w dziedzinie bankowości inwestycyjnej.

Do biura w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo na rzecz emitentów w zakresie funkcjonowania na rynkach NewConnect i Catalyst
  • Wsparcie emitentów w wypełnianiu obowiązków informacyjnych
  • Udział w sporządzaniu dokumentów związanych z wprowadzeniem instrumentów finansowych do alternatywnego systemu obrotu
  • Kontakt z instytucjami rynku kapitałowego

Oczekiwania:

Kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (bankowość, finanse, ekonomia) lub studenci ostatnich lat studiów
  • Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu
  • Znajomość regulacji rynku kapitałowego oraz regulacji GPW w zakresie alternatywnego systemu obrotu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Inne:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie umowy-zlecenia,
  • Elastyczny czas pracy, niepełny wymiar pracy
  • Pracę nie na wyłączność.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)