Oferty pracyKONSULTANT Z J. NIEMIECKIM. WEEKENDY BIURO.
KONSULTANT Z J. NIEMIECKIM. WEEKENDY BIURO. Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
KONSULTANT Z J. NIEMIECKIM. WEEKENDY BIURO. Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby z okolic Bytomia na stanowisko:

Konsultant z językiem niemieckim

Czas pracy: WEEKENDY

Miejsce pracy: Biuro w Centrum Bytomia

NR OGŁOSZENIA: AJP/187/111017/B2

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień składanych przez klientów w języku niemieckim.
- Obsługiwanie korespondencji mailowej od klientów niemieckojęzycznych.
- Pomoc telefoniczna naszym pracownikom przebywającym w Niemczech.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
- Gotowość do pracy stacjonarnej w weekendy.
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i obowiązkowość.
- Otwartość i komunikatywność.
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
- Narzędzia do pracy i szkolenie w siedzibie firmy w Bytomiu.
- Możliwość długofalowej współpracy na jasnych zasadach.
- Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w pracy.

APLIKOWANIE:

W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/187/111017/B2

UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE.

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)