Oferty pracySpecjalista ds. handlowych
Specjalista ds. handlowych Katowice, Bytom (śląskie)
Specjalista ds. handlowych Katowice, Bytom (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w szeroko rozumianym doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej szeroki wachlarz produktów i usług, działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Śląsk

Nr ref.: SH 1017

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jako specjalista ds. handlowych;
  • Mile widziane doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych B2B;
  • Mile widziane doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych z instytucjami publicznymi;
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane kierunki elektryczne, telekomunikacyjne, itp.);
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista;
  • Komunikatywność, łatwości budowania relacji z klientami;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, jak również umiejętność pracy w zespole;
  • Zorientowanie na cel, odpowiedzialność i rzetelność;
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki:

  • Realizowanie planów sprzedaży;
  • Nawiązywani i utrzymywanie bezpośrednich kontaktów handlowych z klientami (m.in. urzędy miast, urzędy gmin, PKP);
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych;
  • Prowadzenie aktywnej działalności handlowej i promocyjnej;
  • Prezentowanie aktualnych promocji i kampanii sprzedażowych;
  • Sporządzanie raportów i analiz;
  • Negocjowanie warunków handlowych;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o rosnącej pozycji na rynku;
  • Prowizję od sprzedaży;
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy;
  • Duże możliwość rozwoju w obszarze sprzedażowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

W temacie wiadomości prosimy podać numer referencyjny.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez

firmę Keystone Consulting Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą

z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)”.

Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)