Oferty pracyKomisjoner/ Pakowacz - Obertraubling (pakowanie art. mięsnych, warzywnych i ryb)
Komisjoner/ Pakowacz - Obertraubling (pakowanie art. mięsnych, warzywnych i ryb) Obertraubling (Niemcy)
Komisjoner/ Pakowacz - Obertraubling (pakowanie art. mięsnych, warzywnych i ryb) Obertraubling (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner/ Pakowacz
Miejsce pracy: Obertraubling -Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- pakowanie artykułów mięsnych, warzywnych i ryb do skrzynek na rollboxach
- obsługa skanera
- sortowanie i pakowanie wyrobów spożywczych

Wymagania:
- wysokie standardy w obszarze BHP
- motywacja do pracy
- gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawka 9,23€ brutto/h z możliwością premii
- system pracy 1 zmianowy
- pakiet ubezpieczeń
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty
- dofinansowanie wyżywienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP we Wrocławiu i w Lublinie.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)