Oferty pracyKoordynator - Niemcy
Koordynator - Niemcy Całe Niemcy (Niemcy)
Koordynator - Niemcy Całe Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynator
Miejsce pracy: Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- organizacja szkoleń dla nowych pracowników
- tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski
- opieka socjalna nad pracownikami
- praca na magazynie

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- biegła obsługa komputera oraz MS Office
- odpowiedzialność za grupę pracowników
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawka 11,00 € brutto/h
- pakiet ubezpieczeń
- bezpłatny transport i zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP we Wrocławiu i w Lublinie.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)