Oferty pracyPraca w magazynie - załadunek
Praca w magazynie - załadunek Mannheim (Niemcy)
Praca w magazynie - załadunek Mannheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2017, do końca 1 dzień

Praca dla Magazyniera/Pracownika załadunku towaru na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dużym atutem.

Lokalizacja jakią oferujemy na tą chwilę:

- Mannheim

Zadania pracownika:

- kontrola skompletowanych palet,

- załadunek palet na Tira.

Od kandydatów wymagamy:

- doświadczenia w pracach magazynowych,

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni,

- własnego auta.

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, stawka zagwarantowana 9,23€/h + premie. Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, święta, dojazd do pracy. Pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych, opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :

,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 10 listopada 2017)