Oferty pracyKOMISJONOWANIE - idealna praca dla par!
KOMISJONOWANIE - idealna praca dla par! Ulm (Niemcy)
KOMISJONOWANIE - idealna praca dla par! Ulm (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu – praca do końca grudnia (M/F)

Miejsce pracy: Ulm (Badenia-Wirtembergia)

Numer referencyjny: KOM-292-2017-PL

Opis stanowiska:

  • komisjonowanie artykułów drogeryjnych
  • odbiór, pakowanie i wysyłka towarów
  • ogólne prace magazynowe

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na magazynie na stanowisku komisjoner (pomocnik na magazynie)
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w okresie do 31.12.2017
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie (niemiecka umowa o pracę
  • atrakcyjny bonus
  • opiekę koordynatora
  • szkolenia wewnętrzne
  • zakwaterowanie
  • możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u klienta lub przedłużenia współpracy z naszą firmą na innym projekcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)