Oferty pracyKierowca C+E - Niemcy – 4/1 lub bez systemu do 2270€ netto! Podwójna obsada!
Kierowca C+E - Niemcy – 4/1 lub bez systemu do 2270€ netto! Podwójna obsada! Wrocław I Okolice (dolnośląskie)
Kierowca C+E - Niemcy – 4/1 lub bez systemu do 2270€ netto! Podwójna obsada! Wrocław I Okolice (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: 99636 Rastenberg (niedaleko Lipska)
Nr referencyjny: DEL-FINN/2017

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie 1850-2270€ netto zależne od systemu i klasy podatkowej

• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)

• nowoczesną flotę

• przestrzeganie czasu pracy kierowców

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:

• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym przez jedną osobę

• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

• prawo jazdy  C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:

• jazda samochodem ciężarowym typu BDF – MAN

• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec

• praca pon-pt lub 4/1, możliwość zakwaterowania

•przewóz mebli

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)