Oferty pracySpecjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów Rybnik (śląskie)
Specjalista ds. Zakupów Rybnik (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy motoryzacyjnej z siedzibą w Rybniku - w wyniku rozwoju struktur działu zakupów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Rybnik

Nr ref. SZ/190/17

Najważniejsze obowiązki:

  • składanie zapytań ofertowych,
  • aktywne pozyskiwanie dostawców,
  • ocena jakości dostawców,
  • optymalizacja kosztów zakupów,
  • planowanie oszczędności.

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - codzienne kontakty z międzynarodowymi dostawcami,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców,
  • znajomość programu SAP lub innego systemu klasy ERP,
  • umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • samodzielność oraz determinacja w działaniu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)