Oferty pracyKelnerka (Niemcy, 2200€brutto/mies. +napiwki+dodatki)
Kelnerka (Niemcy, 2200€brutto/mies. +napiwki+dodatki) Deisslingen (Niemcy)
Kelnerka (Niemcy, 2200€brutto/mies. +napiwki+dodatki) Deisslingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kelnerka

Miejsce pracy: Niemcy, 78652 Deisslingen

Nr referencyjny: KE/11/2017

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa gości hotelowych (restauracja)
  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień
  • Rozliczanie klientów i wystawianie rachunków
  • Praca 5dni w tygodniu, 2 dni wolne

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • bardzo  atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę :2200€ brutto/ mies.+ napiwki+ dodatki za nocki(+25%) niedziele(+50%) i święta(+125%)
  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 200 €, następnie pracodawca pomaga znaleźć samodzielne mieszkanie
  • opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)