Oferty pracyInżynier Procesu
Inżynier Procesu Żory (śląskie)
Inżynier Procesu Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IP/189/17

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji procesowej,
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych na wydziale montażu,
  • wprowadzenie nowych produktów i procesów,
  • prowadzenie działań doskonalących, działań korygujących i zapobiegawczych w obszarze produkcji,
  • wsparcie technologiczne procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • znajomość PFMEA, FMEA,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)