Oferty pracyTechnik Utrzymania Ruchu
Technik Utrzymania Ruchu Katowice, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Dąbrowa G. Sosnowiec (śląskie)
Technik Utrzymania Ruchu Katowice, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Dąbrowa G. Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. TUR/188/17

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • modyfikacje maszyn,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych naprawach,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność odczytywania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • gotowość i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)