Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Katowice, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Dąbrowa G. Sosnowiec (śląskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Katowice, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Dąbrowa G. Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive w związku z ciągłym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. MUR/187/17

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • dokonywanie modyfikacji maszyn,
  • wykonywanie przeglądów,
  • tworzenie raportów oraz uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)