Oferty pracySpecjalista ds. Finansowych
Specjalista ds. Finansowych Warszawa (mazowieckie)
Specjalista ds. Finansowych Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Grupa Waimea od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych. W ciągu ostatnich trzech lat wybudowała obiekty o powierzchni ponad 105 000 metrów kwadratowych.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Finansowych
Miejsce pracy: Warszawa,

Zakres obowiązków:

-Ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym zgodnie z ustalonymi procedurami i wymogami prawa podatkowego i bilansowego,

-Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,

-Rozliczanie kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami,

-Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

-Rozliczanie delegacji służbowych,

-Weryfikacja i uzgadnianie rejestrów VAT,

-Czynny udział w zamknięciu miesiąca,

-Współpraca przy sporządzaniu raportów/sprawozdań/deklaracji wymaganych przez polskie prawo (VAT, CIT, GUS, NBP etc.),

-Udział w procesie badania rocznych sprawozdań finansowych.

Wymagania:

-Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym w firmie z pełną księgowością,                                                                                                                                                   -Wykształcenie minimum średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),

-Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego,

-Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

-Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
-Pracę na pełny etat na umowę o pracę,
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-Stabilne zatrudnienie,
-Rozwojowe, profesjonalne  środowisko pracy,

Aplikację proszę wysyłać na adres mailowy:  kpolom malpa brabant.pl

Prosimy o dodanie  w tytule „Specjalista ds. finansowych  " z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)