Oferty pracy Kierowca C+E - Niemcy – 3/1 bez doświadczenia! Obok Hamburga!
Kierowca C+E - Niemcy – 3/1 bez doświadczenia! Obok Hamburga! Wrocław (dolnośląskie)
Kierowca C+E - Niemcy – 3/1 bez doświadczenia! Obok Hamburga! Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: 23501 Lübeck (Przed Hamburgiem)
Nr referencyjny: DEL-ERT/2017

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie 1800-2000€ netto zależne od systemu i klasy podatkowej

• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)

• nowoczesną flotę

• przestrzeganie czasu pracy kierowców

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:

• język angielski lub niemiecki w stopniu podstawowym

• oferta także dla kierowców bez doświadczenia!

• prawo jazdy  C+E, karta kierowcy, ADR

OPIS STANOWISKA:

• jazda autem typu plandeka

• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec

• praca w systemie 3/1

•przewóz papieru, drewna, stali, towarów na paletach

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)