Oferty pracyPracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia
Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia Lünen (Niemcy)
Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia Lünen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 listopada 2017, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik pralni

Miejsce pracy: Niemcy - Lünen

Zakres obowiązków:
- pranie, maglowanie, suszenie na odpowiednich maszynach
- pakowanie w jednorazowe torby, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność organizacji pracy własnej
- odpowiedzialność, sumienność

Mile widziane:
- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zapewniamy zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy  w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PRALNIA/DE/2017

(Data aktualizacji: wtorek, 14 listopada 2017)