Oferty pracyKierowca C+E – Niemcy – 2000€ + dieta+ darmowe mieszkanie na weekendy!
Kierowca C+E – Niemcy – 2000€ + dieta+ darmowe mieszkanie na weekendy! Hamburg (dolnośląskie)
Kierowca C+E – Niemcy – 2000€ + dieta+ darmowe mieszkanie na weekendy! Hamburg (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2017, do końca 1 dzień

Nr referencyjny: DEL-OPC/2017

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie składające się z podstawy 2000€ + diety
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
  • bezpłatne mieszkanie socjalne na weekendy
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców
  • nowoczesną flotę
  • podjęcie pracy od zaraz
  • możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy
  • minimum roczne doświadczenie

OPIS STANOWISKA:

  • przewóz płynnych części samochodowych
  • jazda autem typu naczepa
  • praca w systemie 4/1
  • kursy dalekobieżne na terenie Niemiec

(Data aktualizacji: czwartek, 7 grudnia 2017)
podobne oferty
Stalowa Wola (podkarpackie)
Opublikowano 14 maja 2018
73-110 Stargard (zachodniopomorskie)
Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 15 maja 2018