Oferty pracySPRZEDAWCA na Lotnisku, wynagrodzenie tygodniowe
SPRZEDAWCA na Lotnisku, wynagrodzenie tygodniowe Wrocław (dolnośląskie)
SPRZEDAWCA na Lotnisku, wynagrodzenie tygodniowe Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2017, do końca 1 dzień

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem klienta z Poznania poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA na Lotnisku, wynagrodzenie tygodniowe

Miejsce: WROCŁAW

Wymagania:

– dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

– dobra organizacja pracy własnej;

Obowiązki:

– obsługa Klientów;

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;

– dbałość o ekspozycje towaru;

Oferujemy:

– umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace zawartą

– pracę w systemie zmianowym;

– atrakcyjną stawkę wynagrodzenia wraz z PREMIĄ;

– pracę z praktycznym zastosowaniem języka angielskiego w środowisku międzynarodowym;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 883-088-633

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

(Data aktualizacji: czwartek, 7 grudnia 2017)