Oferty pracySpecjalista ds. marketingu online
Specjalista ds. marketingu online Szczecin (zachodniopomorskie)
Specjalista ds. marketingu online Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 1 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta, firmy z duńskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu, będącej centrum biznesowym ulokowanym w Szczecinie, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku

                                               Specjalista ds. marketingu online

Miejsce pracy: Szczecin - Centrum

Wymagania:

Idealny kandydat na to stanowisko to osoba, która jest „zawsze online”, jest zawsze tam gdzie dzieje się coś nowego w świecie cyfrowym. Jest pasjonatem online marketingu i zawsze dąży do tego aby znaleźć nowe, lepsze sposoby na dotarcie do konsumenta.

Ponadto posiada:

- doświadczenie w pracy z narzędziami marketingowymi: Google Adwords/Analytics oraz PPC (pay per click)

- wiedzę oraz doświadczenie w pracy z obszaru SEM, SEO, Display, E-mail lub-i Social Media marketing lub w obszarze CMS, optymalizacji stron internetowych lub/i trackingu

- bardzo dobrą  znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- doświadczenie w pracy pod presją czasu, „deadline’u”, wieloma zadaniami na raz oraz dużą odpowiedzialnością

- jest nastawiona na współpracę, otwarta i komunikatywna i bardzo ciekawska ;)

Obowiązki:

Wraz z zespołem osób pracujących w dziale online marketing u będziesz starać się osiągać coraz lepsze efekty pracy narzędzi online marketingowych. Będziesz odpowiadać między innymi za:

- generowanie leadów przez zróżnicowane kanały onlinowe i e-mailowe bazy danych

- optymalizacja wskaźnika konwersji na platformach i kanałach oraz identyfikowanie nowych  kanałów dotarcia do konsumenta

- wsparcie procesu raportowania wyników działania narzędzi marketingowych dla udziałowców i managementu firmy

- usprawnianie wewnętrznego procesu związanego z działaniami online marketingu i współpraca z działem Digital Communications w codziennych „ad hocowych” zadaniach

- weryfikacja ustawień kampanii i wprowadzanie zmian poprzez platformy (Google, Facebook, Display itp.)

- koordynacja działań związanych z kluczowymi projektami marketingowymi

- koordynacja kampanii (materiały, komunikacja, tłumaczenia itp.) związanych z poszczególnymi produktami

- usprawnianie przejrzystości przepływu danych (praca z Google Analytic, Eloqua tracking, CRMoD itp.)

Nasz Klient oferuje:

- stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
- przyjazną atmosferę, warunki pracy i bogaty pakiet socjalny

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „Specjalista ds. marketingu online”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w  celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52

(Data aktualizacji: poniedziałek, 1 stycznia 2018)