Oferty pracyRespondent / Panelista - wypełnianie ankiet
Respondent / Panelista - wypełnianie ankiet Warszawa (cała Polska)
Respondent / Panelista - wypełnianie ankiet Warszawa (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 2 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Czy chcesz zostać nagrodzony za swój wolny czas? Zostań członkiem panelu Talk Online Panel i zdobywaj nagrody za pomocą różnorodnych ankiet.

Opis pozycji:
Jeśli chcesz rozsądnie zainwestować kilka minut swojego wolnego czasu podczas pobytu w domu, u znajomych, w pracy lub na plaży oraz zostać za to nagrodzonym, dołącz do Talk Online Panel i zostań respondentem - najważniejszym ogniwem w każdej ankiecie.
Twój czas oraz szczere opinie na różne tematy zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Nazwa pozycji:
Respondent/Panelista

Lokalizacja:
Cała Polska

Idealni kandydaci:
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety od 15 lat, różnorodne wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Obowiązki:
Szczere i uczciwe wyrażanie osobistej opinii na różne tematy

Co oferujemy:
Różnorodne, cenne nagrody

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów!

Czekamy na Ciebie!
Zespół Talk Online Panel

(Data aktualizacji: wtorek, 2 stycznia 2018)