Oferty pracyAsystent ds. administracyjnych i handlowych
Asystent ds. administracyjnych i handlowych Rumia (pomorskie)
Asystent ds. administracyjnych i handlowych Rumia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH I HANDLOWYCH

Lokalizacja: Rumia

Zadania i Obowiązki:

  • Biurowe wsparcie handlowców,
  • Zarządzanie korespondencją,
  • Sporządzanie zestawień i rozliczeń pracowników w Excel,
  • Przygotowywanie dokumentów do fakturowania oraz wystawianie faktur,
  • Delegowanie zadań pracownikom,
  • Zamawianie sprzętu ciężkiego na potrzeby działu,
  • Zamawianie usług i części serwisowych,
  • Dbanie o ważności dokumentów ( atesty, szkolenia, odbiory UDT, przeglądy techniczne itp.)

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy w biurze min. rok,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad,
  • Skrupulatność, samodzielność, własna inicjatywa, komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Wynagrodzenie stałe,
  • Szkolenia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem nr. ref: AS/RUM/HAN.

(Data aktualizacji: czwartek, 4 stycznia 2018)