Oferty pracyElektromechanik serwisant maszyn rolniczych
Elektromechanik serwisant maszyn rolniczych Stara Łubianka (wielkopolskie)
Elektromechanik serwisant maszyn rolniczych Stara Łubianka (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie serwisu ciągników i maszyn rolniczych,
  • Stała współpraca z działem części,
  • Montaż, konserwacja i naprawa ciągników i maszyn rolniczych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, średnie lub zawodowe techniczne,
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie napraw i konserwacji ciągników i maszyn rolniczych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki,
  • Znajomość rynku maszyn rolniczych,
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Interesujące wyzwania,
  • Terminowe wynagrodzenie

(Data aktualizacji: czwartek, 4 stycznia 2018)