Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie
Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie Opole (opolskie)
Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - sklepu internetowego oferującego produkty do domu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I ZARZĄDZANIA W INTERNECIE

Miejsce pracy: Niemodlin / Home Office

Opis stanowiska:

- Nadzór na sprzedażą internetową z umiejętnością aktywnego marketingu

- Nadzór nad zachowaniem właściwych proporcji między obrotem kosztami i zyskiem w sprzedaży internetowej

- Nadzór nad sprzedażą internetową oraz zarządzanie zespołem

- Pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży w Internecie

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży internetowej

- Znajomość mechanizmów Google

- Znajomość mechanizmów sprzedaży Internetowej

- Umiejętności analityczne

- Znajomość języka angielskiego

- Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość pracy Home Office 3 dni w tygodniu

- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

(Data aktualizacji: czwartek, 4 stycznia 2018)