Oferty pracyKierownik / Dyrektor regionu z orzeczeniem o niepełnosprawności
Kierownik / Dyrektor regionu z orzeczeniem o niepełnosprawności Kraków (małopolskie)
Kierownik / Dyrektor regionu z orzeczeniem o niepełnosprawności Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2018, do końca 1 dzień

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Kierownik / Dyrektor regionu.
Miejsce pracy: Kraków, ul. Emaus.

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Nadzór nad obiektami i pracownikami ( 200 osób) na terenie woj. małopolskiego, woj. lubelskiego, woj. podkarpackiego.

• WYMAGANIA :
~ Orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Wykształcenie wyższe ( minimum. licencjat).
~ Czynne prawo jazdy kat. B
~ Doświadczenie na podobnym stanowisku (ochrona, obsługa nieruchomości).
~ Dyspozycyjność.
~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
~ Pełny etat / zadaniowy czas pracy.
~ Wynagrodzenie 3000 zł netto (do wypłaty) + premia kwartalna.
~ Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy.
~ Niezbędne narzędzia pracy.
~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

• KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).

(Data aktualizacji: czwartek, 4 stycznia 2018)