Oferty pracyaccoumt manager
accoumt manager Rybnik (śląskie)
accoumt manager Rybnik (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Biuro Inwestycyjne otwiera nową filie w Ostravie.
Szukamy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży.

Firma oferuje kompleksową obsługę w wielu sektorach finansowych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Działamy na rynku międzynarodowym od 25 lat. Nie jest wymagane doświadczenie w sektorze finansowym

Oferujemy:
- Stabilną pracę, wraz z umową i z wszelkimi świadczeniami
- Podstawę w wysokości 3100 (po 3 mies, 3500PLN)
- Telefon służbowy oraz obszerna baza klientów
- Szkolenia Tematyczne i Sprzedażowe
- Czytelny system premii i bonusów za osiągnięcia w pracy
- Imprezy firmowe oraz integracyjne

Wymagamy:
- Zaangażowanie oraz chęć nauki
- Wysoka kultura osobista
- Stosowanie się do obowiązującego dress code
- Doskonała znajomość języka polskiego oraz obsługi komputera

Zakres Obowiązków:
- Pozyskiwanie klientów z potencjalnej bazy klientów
- Odczytywanie potrzeb klienta oraz przedstawienie oferty na stronie internetowej
- Pomoc w założeniu rachunku inwestycyjnego

Czas i miejsce pracy:
Pracujemy od poniedziałku do czwartku od 8:45 do 18:00 w piątki od 8:45 do 15:20, weekendy wolne.
3 przerwy w trakcie dnia, 10:00-10:10, 12:00-12:45 oraz 15:00-15:10
Miejsce Pracy: Ostrava, Czechy.
Rewelacyjny dojazd do biura, blisko wjazdu na autostradę. (ok 30 min z Wodzisławia)

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

(Data aktualizacji: czwartek, 4 stycznia 2018)