Oferty pracyKsięgowy z znajomością języka niemieckiego
Księgowy z znajomością języka niemieckiego Łódź (łódzkie)
Księgowy z znajomością języka niemieckiego Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 5 stycznia 2018, do końca 1 dzień

SSC Heroes to najczęściej odwiedzany portal branżowy zrzeszający największe globalne firmy sektora SSC, oferujący klientom usługi brandingu online oraz światowej klasy rozwiązanie rekrutacyjne Magellan Pass , które zrewolucjonizowało i zautomatyzowało proces rekrutacji zapewniając firmie czołową pozycję w obszarze rekrutacji do sektora SSC

Obecnie dla naszego klienta, globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy z znajomością języka niemieckiego

ZADANIA:

  • Zarządzanie środkami trwałymi w procesach i operacjach biznesowych,
  • Ewidencja środków trwałych i środków trwałych w budowie,
  • Rozliczanie kosztów amortyzacji,
  • Księgowanie i rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych.

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z zakresu ekonomii , rachunkowości i finansów),
  • Dobra znajomość języka niemieckiego min. B2,
  • Doświadczenie w księgowości w obszarze środków trwałych,
  • Mile widziane doświadczenie w SSC / BPO,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Szukamy osoby komunikatywnej, wysoko zmotywowanej  i zaangażowanej w wykonywane obowiązki.

ZAPEWNIAMY:

  • Pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie, w której panuje świetna atmosfera,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez rozbudowany system szkoleń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz bonusy roczne,
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowo-kulturalna oraz dofinansowanie do posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

(Data aktualizacji: piątek, 5 stycznia 2018)