Oferty pracyKoordynator projektów unijnych
Koordynator projektów unijnych Kraków (małopolskie)
Koordynator projektów unijnych Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 5 stycznia 2018, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemyn do naszego zespołu osoby na stanowisko Koordynatora Projektów Unijnych.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za koordynację projektów unijnych

- Znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020, głównie dotyczących uruchomienia placówek przedszkolnych

- Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem

- Biegłość w gromadzeniu i analizowaniu informacji

- Swobodna obsługa programów pakietu MS Office

- Rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Zadania:

- Koordynacja i zarządzanie projektami, głównie działalność związana z placówkami przedszkolnymi

- Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych

- Rekrutacja pracowników

- Adaptacja pomieszczeń

- Zakup wyposażenia

- Nadzór nad funkcjonowaniem placówki

- Obługa administracyjna i logistyczna projektów

- Współpraca z działem rozliczeń i księgowości

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, w tym stałego poszerzania wiedzy z zakresu realizacji projektów unijnych

- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w energicznym i otwartym zespole

- Stabilne zatrudnienie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o kontakt jedynie osoby mające doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

(Data aktualizacji: piątek, 5 stycznia 2018)