Oferty pracyStarszy Doradca Klienta
Starszy Doradca Klienta Siemianowice Śląskie (śląskie)
Starszy Doradca Klienta Siemianowice Śląskie (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. KARENA S.A. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku,  obsługując klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

Starszy Doradca Klienta

(Siemianowice Śląskie)

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
  • kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
  • sprzedaż produktów bankowych,
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

 Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z   finansami i ekonomią).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
  • intensywny rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „DK (Siemianowice Śląskie)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania." ).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 stycznia 2018)