Oferty pracySprzedawca na lotnisku! Wrocław
Sprzedawca na lotnisku! Wrocław Wrocław (dolnośląskie)
Sprzedawca na lotnisku! Wrocław Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pracy FallWork Sp z o.o. nr Certyfikatu 6231, to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPRZEDAWCA NA LOTNISKU
Miejsce pracy: LOTNISKO WROCŁAW

OFERUJEMY:
-pracę od zaraz;
-konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią;
-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;
-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
-możliwość doskonalenia umiejętności językowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stanowiska na terenie strefy wolnocłowej;
-obsługa Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;
-obsługa kasy fiskalnej

WYMAGANIA:
-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid) ;
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli;
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-posiadanie statusu osoby niekaranej;
-dobra organizacja pracy własnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji, CV na adres e-mail bądź kontakt bezpośrednio do biura lub pod nr tel.: 790 790 544.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

*Oferta pracy tymczasowej

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 stycznia 2018)