Oferty pracyCustomer Service Professional z językiem niemieckim lub z językiem holenderskim.
Customer Service Professional z językiem niemieckim lub z językiem holenderskim. Kraków (małopolskie)
Customer Service Professional z językiem niemieckim lub z językiem holenderskim. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Opis stanowiska pracy

Firma Shell rekrutuje ambitne osoby ze znajomością języka niemieckiego i holenderskiego. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy roczne, kafeterię (dodatkowe środki na kino, książki czy wyjazdy) oraz dopłaty w stołówce i wiele więcej. Zapraszamy do współpracy! Więcej informacji oraz link aplikacyjny:

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące oferty.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagany poziom języków:
w obu przypadkach angielski na min. B2
holenderski - C1, ale bierzemy też pod uwagę B2
niemiecki - min. C1

Miejsce pracy: Kraków, ul. Czerwone Maki 85

Wymiar czasu pracy: wymagany cały etat

Czas pracy: najczęściej pon-pt 8-16.30 lub 9-17, czasem 6-18
8,5 godziny pracy (w tym 30 minut przerwa na lunch) + 15 min przerwy w ciągu dnia

Nasza oferta

-możliwość rozwoju w strukturach firmy, nacisk na rekrutacje wewnętrzne w pierwszej kolejności (bardzo wiele różnych stanowisk), możliwość migracji między działami

-dla nowych osób trening wdrażający nawet 1,5 miesiąca, można się uczyć w czasie pracy, nie trzeba dodatkowo w domu

-dodatkowo każdy dostaje osobę wspierającą

-wiele dostępnych szkoleń z kompetencji miękkich

-dbanie o rozwój językowy-nauka od najlepszych-bardzo wysoki poziom języka niemieckiego

-praca w zależności od stanowiska, najczęściej pon-pt 8-16.30 lub 9-17, czasem 6-18

-teamy po 10-12 osób najczęściej

-w firmie dostępne: bilard, piłkarzyki, play station, welness room-sofy, fotele żeby się zdrzemnąć, odpocząć, w poniedziałki świeże warzywa i owoce

-nagrody finansowe za dobrze zrealizowane projekty (2% rocznej pensji)

-restauracja z dofinansowaniem dla pracowników (obiad za 5-6 zł), opcje dla wegetarian

-duży parking przynależny do firmy

-sekcje sportowe (Shell pokrywa koszty startu w zawodach)

oznacza że jest ustalany nie przez Lidera, tylko zależny od ogólnego wyniku firmy

-pakiet relokacyjny dla kandydatów z zagranicy (ok 7 tyś brutto - doliczane do pierwszej pensji)-firma chętnie przyjmuje do pracy osoby niepełnosprawne

-atrakcyjna okolica-niedaleko termy krakowskie, siłownie, LuxMed

Pakiet socjalny:

-karta Multisport

-LuxMed

-kafeteria-co miesiąc pula środków do wykorzystania na dodatkowe aktywności tj. vouchery do Empiku, na kolację, na wyjazd na narty, do SPA...

-bonus roczny-bardzo atrakcyjny-jeden z najlepszych w Polsce, bonus jest globalny

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 stycznia 2018)