Oferty pracyAsystent działu badawczo-rozwojowego lub Pracownik Badawczy
Asystent działu badawczo-rozwojowego lub Pracownik Badawczy Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)
Asystent działu badawczo-rozwojowego lub Pracownik Badawczy Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Firma Green Park VI sp. z o.o. z oddziałem w Aleksandrowie Kujawskim zatrudni osobę do zespołu badawczo-rozwojowego. Praca będzie dotyczyła tematyki energii z odpadów. W zależności od kwalifikacji kandydatów stanowisko zostanie określone jako:

Asystent działu badawczo-rozwojowego lub Pracownik Badawczy

Wymagania:

- studia z zakresu: biotechnologia, chemia, inżynieria chemiczna lub pokrewne (rozważymy kandydatury studentów z ostatnich lat studiów),

- zdolność analitycznego myślenia,

- dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, cierpliwość)

- umiejętność pisania raportów, wniosków z badań,

- umiejętność samodzielnego uczenia się nowych zagadnień np. na podstawie artykułów naukowych,

- znajomość języka angielskiego (również technicznego) będzie dodatkowym atutem,

Opis stanowiska:

- uczestnictwo w projekcie badawczym dotyczącym tematyki paliw z odpadów, paliw ciekłych, biopaliw,

- badania literaturowe,

- sporządzanie raportów ze spotkań roboczych i z przeprowadzonych badań,

- kontakty z firmami zewnętrznymi,

- analizy rynku odpadów/paliw/biopaliw,

Oferujemy:

- pracę przy ciekawym i innowacyjnym projekcie,

- możliwość zaangażowania w pełnym lub częściowym wymiarze czasu pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie określone w zależności od kwalifikacji kandydatów.

(Data aktualizacji: wtorek, 9 stycznia 2018)