Oferty pracyAsystent/-ka Działu Finansów (oferta pracy skierowana do osób z niepełnosprawnością)
Asystent/-ka Działu Finansów (oferta pracy skierowana do osób z niepełnosprawnością) Warszawa (mazowieckie)
Asystent/-ka Działu Finansów (oferta pracy skierowana do osób z niepełnosprawnością) Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Asystent/-ka Działu Finansów

(oferta pracy skierowana do osób z niepełnosprawnością)

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów na potrzeby sprzedaży
  • analiza sprzedaży i innych wybranych wskaźników finansowych
  • wsparcie zespołu analiz w przygotowaniu analiz finansowych

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunek finanse lub pokrewne
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office – zwłaszcza Excel
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (np. analityk sprzedaży, analityk finansowy)
  • umiejętności tworzenia analiz, zestawień i raportów
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • komunikatywności, dokładności, systematyczności i odpowiedzialności
  • znajomości języka angielskiego (mile widziane)
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat z pakietem medycznym, sportowym, ubezpieczeniowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w godzinach 8:00-15:00
  • możliwość rozwoju

Lokalizacja:

  • Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej

W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.
z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:

1)     administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k.  z siedzibą w 30-443 Kraków, ul. Józefa Marcika 12

2)     Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji
i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3)     posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4)     podanie danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: wtorek, 9 stycznia 2018)