Oferty pracyASYSTENT KADROWEJ/MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
ASYSTENT KADROWEJ/MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Gdynia (pomorskie)
ASYSTENT KADROWEJ/MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenia

  • Dobra znajomość programów: PŁATNIK, Symfonia Kadry i Płace, MsExcel i MsWord

  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły

  • Odpowiedzialność i komunikatywność,

  • Rzetelność, terminowość,

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zorientowania na szczegóły

  • Samodzielność

  • Komunikatywności

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej oraz kadrowo płacowej, w tym: przygotowaniu umów, zaświadczeń, świadectw pracy i innych niezbędnych dokumentów

  • przyjmowanie, rejestrowanie i terminowe rozpatrywanie reklamacji zgłaszanych przez PŁATNIKA dotyczących wypłacanych wynagrodzeń

  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz zapewnienie ich poprawności i kompletności

  • obsługa systemów kadrowo-płacowych

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy

  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy również w sytuacji dużego spiętrzenia zadań

  • wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

Oferujemy:

  • Pracę i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji w zakresie kadrowo-płacowym

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

(Data aktualizacji: wtorek, 9 stycznia 2018)