Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy Jastrzębie-Zdrój (śląskie)
Przedstawiciel handlowy Jastrzębie-Zdrój (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Handlowiec
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Region: śląskie
Opis stanowiska:
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
- Analiza potrzeb klienta
- Obsługa klienta w zakresie przygotowania oferty oraz umowy
- Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:
- Obsługa MS Office
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Skrupulatność, dokładność i obowiązkowość
- Znajomość podstaw budowania relacji sprzedażowych
- Umiejętność słuchania, otwartość
- Motywacji do rozwoju zawodowego
- Chęć uczestnictwa w rozwoju firmy
- Samodzielność i efektywność w organizowaniu własnej pracy
- Miejsce zamieszkania: Jastrzębie-Zdrój i najbliższe okolice

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Umowę o dzieło, po wykazaniu się umowa o pracę na pełen etat,
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
(środowisko startupowe)
- Pracę na innowacyjnym rynku z dużym potencjałem wzrostu
- Przyjazną i luźną atmosferę w firmie
- Motywujące premie uzależnione od wyników
- Szkolenia sprzedażowe
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal bądź wysyłanie bezpośrednio na adres mailowy
Dynak-Kamil wp.pl (w miejsce spacji - @)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FreeTV Jastrzębie z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

(Data aktualizacji: środa, 10 stycznia 2018)