Oferty pracyASYSTENT KSIĘGOWEJ/ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI
ASYSTENT KSIĘGOWEJ/ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Gdynia (pomorskie)
ASYSTENT KSIĘGOWEJ/ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, księgowość)

  • min. 2 lata doświadczenia w księgowości

  • znajomość programu Symfonia FK

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Exel

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości podatku CIT i VAT

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i skuteczne zarządzanie czasem

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • umiejętność pracy w zespole

  • systematyczność i dokładność

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • dyspozycyjność

  • doskonałe zdolności interpersonalne

Obowiązki:

  • prowadzenie księgowości w Spółce z o.o.

  • dekretacja i księgowanie dokumentów: faktury zakupu, sprzedaży, zaliczki

  • sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS)

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

  • przygotowywanie  przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • uzgadnianie obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji księgowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pogłębiania doświadczenia zawodowego

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

(Data aktualizacji: środa, 10 stycznia 2018)